Ubytování Pejo Fonti

Pejo Fonte na mapách značeno také pod  jménem Peio Fonte je součást Peja nejstaršího turistického letoviska v udolí Val di Sole. V roce 2012 byly v Peio Fonti zrekonstruovány termální lázně a nejstarší skiareál v údolí se pomalu nadechuje k většímu rozmachu. Nedávno byla zprovozněna kabinková lanovka z 2000 m.n.m. do 3000 m.n.m. Víc si můžete o skiarálu a mé zkušenosti s ním přečíst v článku Peio (Pejo) . Pro příšti sezónu se plánuje vystavba další sedačkové lanovky. I přes tento rozmach si Pejo uchováva ráz poklidného malého střediska, kde chodí hlavně Italové a cizinci za klidem a pohodou. Díky tomu, že se zde nehrne hodně cizinců, jsou ceny víc než příjemné. A to jak v případě skipasů, tak i v případě ubytováni Nemluvě o tom, že většina ubytovacích kapacit jsou přímo u nástupní lanovky, nebo v Peju, který je pár stovek metrů od Pejo Fonti.

Z Peja je to 18km do skiarálu Marilleva - Folgarida a 25km na Paso Tonale

Skvělé zájezdy za super ceny do Peja prodává CK České Kormidlo

 

Apartmány v Pejo Fonti

Residence Nova Peio

Apartmány z Residence Nova Peio jsou rozmístěny v různých budovách poblíž nástupní lanovky v Peio Fonti. Tzn. v lyžácích pohodlně dojdete do lanovky a opačně ze svahu jste za chvíli na pokoji. Residence Nova Peio nabízejí apartmány za víc než příjemné ceny. Za příplatek si můžete vzít na dovolenou i malého mazlíčka. U apartmánu stojí skibus. Ne že by jste museli dojíždět do skiarálu Pejo, ale tento skibus Vás zaveze do skiareálu Marilleva - Folgarida, nebo do Paso Tonale.

Hotel Cristallo

Hotel, který je vzdálen od nástupní lanovky 100  metrů. Tzn. idealní pro všechny lyžaře, kteří hledají větší pohodlí, než jen ubytování v apartmánu. Hotel nabízí dobrou kuchyni, kterou si hosté chválí a nádherný výhled na štíty okolních hor. A na Pejo tak typické příjemnou cenu za ubytování s polopenzí.

Tyto možnosti ubytování v Pejo Fonti a Pejo a mnoho dalších možností naleznete ZDE

 

Možná Vám může přijít, že týden lyžování v Pejo bude nuda. Pokud jste polykači nových a nových kilometrů, tak tomu tak opravdu může být. Ale z Peja, nebo do Peja jezdí skibus a z Peja to je skibusem 20 minut do ski areálu Marilleva - Folgarida a 30 minut do Paso Tonale. Když vemus skvělé ceny v Peju, možnost koupání v termálních lázních, klid a pohodu. Tak ubytovat se v Pejo Fonti je dobrá volba.

Skvělé zájezdy za super ceny do Peja prodává CK České Kormidlo